Zvanīt

+371 67 514 388

UNIFARMA datu apstrāde un privātuma politika

28.12.2022.

Jūsu datu konfidencialitāte ir garantēta, pamatojoties uz Eiropas parlamenta regulu par fizisku personu datu apstrādi, kas stājās spēkā 2018. gada 25. maijā. UNIFARMA dara visu iespējamo, lai aizsargātu klientu privātumu un izvairītos no klientu apgrūtināšanas ar nevēlamām mārketinga aktivitātēm. Datu apstrādātājs ir SIA "UNIFARMA" (reģ.nr. 40003472521), kas apstrādā klientu datus, lai pārdotu savus produktus un pakalpojumus. Personas dati tiek apstrādāti turpmāk norādītajos gadījumos un apstākļos.

Kontaktforma

Aizpildot kontaktformu, Jūs piekrītat attiecīgai datu apstrādei. UNIFARMA neapstrādā un neglabā datus vairāk nekā tas ir nepieciešams, saskaņā ar uzņēmuma personas datu apstrādes un aizsardzības politiku. Mēs rūpīgi uzraugām piekrišanu, taču nevaram pilnībā izslēgt, ka ir norādīta kāda e-pasta adrese vai ievadītā adrese ir uzrakstīta nepareizi.

E-veikals

Interneta platformā www.unifarma.lv ir izvietots links uz Unifarma Herbals e-veikalu www.unifarma-herbals.lv. Izvēloties iegādāties produktus e-veikalā, par turpmāko Jūsu datu drošību atbild UNIFARMA. Ar vietnes datu apstrādi un privātuma politiku var iepazīties https://unifarma-herbals.lv/privatuma-politika.

Citas vietnes

Interneta platformā www.unifarma.lv ir izvietots links, kas ved uz Aptiekas produkcija e-platformu https://www.aptiekasprodukcija.lv/. Apmeklējot šo e-platformu, par turpmāko Jūsu datu drošību atbild SIA "Aptiekas produkcija" (reģ.nr. 40003350379).

Cita informācija

Vietnes, kuras mēs izmantojam sīkdatņu tehnoloģiju, kas saglabā apmeklētāju IP adreses un apmeklējumu statistiku (sesijas sīkfaili, pastāvīgie sīkfaili). Šī informācija nav personalizēta, un, pamatojoties uz to, mēs nesniedzam nekādus piedāvājumus.

Mūsu tīmekļa vietnes satur arī sīkfailus no trešajām pusēm, piemēram, Facebook, Google, Youtube, Instagram un citām. Ja kopīgojat kaut ko no mūsu vietnes sociālajos medijos, jūsu sociālo mediju pakalpojumu sniedzējs var saglabāt sīkfailus jūsu pārlūkprogrammā.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no sīkdatnēm, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Varat arī izdzēst jau saglabātos sīkfailus.

Jūsu www.unifarma.lv vietņu apmeklējums var ietekmēt jums adresēto reklāmu citās vidēs nākotnē – tas ir tāpēc, ka esat devis savu piekrišanu attiecīgajā vidē, kurā jums tiek rādīta reklāma, piemēram, Facebook vai Google. UNIFARMA neredz un neizmanto šo mediju apkopotos datus, bet var iegādāties reklāmas šajos medijos, kas pēc tam sasniegs jūs.

Jums ir tiesības:

  • pieprasīt piekļuvi personiskajai informācijai par jums;
  • pieprasīt savu datu labošanu;
  • pieprasīt savu datu dzēšanu;
  • pieprasīt ierobežot savu personas datu apstrādi;
  • iebilst pret personas datu apstrādi;
  • pieprasīt savu personas datu pārsūtīšanu;
  • pieprasīt, lai lēmums par fizisku personu netiktu pieņemts, pamatojoties uz automatizētu apstrādi;
  • atsaukt savu piekrišanu;
  • iesniegt sūdzību datu aizsardzības speciālistam.

Ja jums ir kādi jautājumi, mēs ar prieku atbildēsim uz tiem.

Sazinies ar mums:

Tālrunis: +371 67514388
E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu tās lietošanas pieredzi un optimizētu darbību. Turpinot pārlūkprogrammas sesiju vai nospiežot pogu “Es piekrītu”, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.