Zvanīt

+371 67 514 388

Lilit BEAUTY AWARDS 2023, Latvija

UNIFARMA kopā ar Latvijas ražotāju Aptiekas produkcija, 2023. gada 5.decembrī piedalījās žurnāla Lilita "Lilit BEAUTY AWARDS 2023", kas ik gadu novērtē un apkopo labākos no labākajiem produktiem skaistumkopšanā. Visus produktus testē žūrija un šogad tika izvērtēti vairāk kā 200 dalībnieki.

Esam pateicīgi profesionālajai žūrijai par augsto novērtējumu mūsu pārstāvētajiem uztura bagātinātājiem:

DORMINORM® SPREJS AR MELATONĪNU - Gada labākais anti-age vitamīnu komplekss!

UNIFARMA PREMIUM D3 VITAMĪNS SPREJS 4000 SV – Gada labākie saulei sagatavojošie vitamīni!

MIGREGON - Gada labākais vitamīnu komplekss skaistumam un veselībai!

HEALINATURE® KOMPLEKSS MATIEM, NAGIEM UN ĀDAI – Gada labākās pārtikas piedevas matu skaistumam un veselībai!

Lielais Māmiņu Kongress - 25. novembrī Jūrmalā, 2023

Unifarma piedalījās Lielajā Māmiņu kongresā, kas norisinājās Jūrmalā, Latvijā no 2023. gada 25. novembrī. Lielais Māmiņu Kongress ir organizācijas un vecāku medija “Māmiņu Klubs” izauklēts pasākuma formāts, ar mērķi viecināt mātes un bērna veselību. Pasākumu apmeklēja vairāk nekā 600 māmiņas. Visas dienas garumā tika nodrošināta plaša programma jaunajām ģimenēm, kopā ar vadošajiem mātes, bērna un ģimenes veselības ekspertiem! 

Baltic Beauty izstāde Rīgā, 2023

Unifarma Herbals šajā nedēļas nogalē piedalījās lielākajā skaistumkopšanas izstādē Baltijā – Izstāde Baltic Beauty un iepriecināja klientus ar atlaidēm, dāvanām pircējiem un jauniem produktiem no Latvijas ražotāja Aptiekas produkcija, Unifarma un Unifarma Herbals produktu līnijām.
Vai nepaguvāt ar mums satikties izstādes laikā? Iepazīsties ar mūsu produkciju un atlaižu piedāvājumu mūsu e-veikalā.

CPHI izstāde Barselonā, Spānijā 2023

CPHI izstāde Barselonā ir noslēgusies. Paldies visiem, kas apmeklēja mūsu stendu un uz tikšanos nākamgad Milānā! Dodamies mājās bagāti ar jaunām zināšanām, jaunām partnerībām un sajūtu par labi padarītu darbu! Vai nepaguvāt ar mums satikties izstādes laikā?

Sazinies ar mums un iegūsti uzticamu un drošu biznesa partneri!

Medbaltica izstāde Rīgā, 2023

UNIFARMA kopā ar Latvijas uztura bagātinātāju ražotāju Aptiekas produkcija piedalījās lielākajā Latvijas medicīnas nozares izstādē Medbaltica 2023, kas norisinājās Rīgā, 21.09.2023. Latvijas Ārstu biedrība rīkotās starpdisciplinārās konferences “SIRDS VESELĪBA” ietvaros, UNIFARMA iepazīstināja ar sezonas uztura bagātinātāju jaunumiem kopējās veselības stiprināšanai. 

Ar mūsu uztura bagātinātāju produktu portfeli var iepazīties ŠEIT

Riga Foods izstāde Rīgā, 2023

UNIFARMA kopā ar Latvijas uztura bagātinātāju ražotāju Aptiekas produkcija piedalījās lielākajā pārtikas nozares izstādē Riga Foods 2023, kas norisinājās Rīgā, Latvijā no 2023. gada 7. septembra līdz 9. septembrim. Šī ir iespēja satikt esošos klientus, kā arī veidot jaunas biznesa attiecības, kā arī, iepazīstināt patērētājus ar produktu jaunumiem. 

Vitafoods Europe izstāde Ženēvā, Šveicē 2023

UNIFARMA kopā ar Latvijas uztura bagātinātāju ražotāju Aptiekas produkcija piedalījās starptautiskā izstādē Vitafoods Europe 2023, kas norisinājās Ženēvā, Šveicē no 2023. gada 9. maija līdz 11. maijam. Šī ir viena no gada lielākajām izstādēm, iespēja satikt esošos klientus, kā arī veidot jaunas starptautiskās partnerības. 

 

UNIFARMA gadadiena - 23 veiksmes gadi biznesā!

Šodien svinam uzņēmuma UNIFARMA 23. gadadienu! 
 
Vēlamies no sirds pateikties mūsu profesionālai komandai, sadarbības partneriem un klientiem, ka esat daļa no mūsu uzņēmuma panākumiem gadu gaitā!
 
Mēs esam apņēmušies neapstāties pie sasniegtā, bet turpināt augt un attīstīties, jo mēs mīlam to, ko mēs darām!
 
 
 

White Label World Expo izstāde Londonā, Apvienotajā Karalistē 2023

UNIFARMA kopā ar ražotāju Aptiekas produkcija piedalījās starptautiskā izstādē White Label World Expo, kas norisinājās Londonā, Apvienotajā Karalistē no 2023. gada 28. februāra līdz 1. martam. Šī ir viena no Londonas lielākajām izstādēm, kura sniedz iespēju prezentēt uzņēmuma produktus un pakalpojumus, kā arī veidot jaunas starptautiskās partnerības. 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu tās lietošanas pieredzi un optimizētu darbību. Turpinot pārlūkprogrammas sesiju vai nospiežot pogu “Es piekrītu”, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.