Zvanīt

+371 67 514 388

Image

Par mums

UNIFARMAzāļu lieltirgotava, savu darbību Latvijā uzsāka 1999. gadā. Tās dibinātājs, valdes loceklis un vienīgais īpašnieks — Praveen Kumar Singh. Mūsu uzņēmums ir Eiropas un Āzijas vadošo farmaceitisko rūpnīcu pārstāvis un jau vairāk kā 20 gadus darbojas farmaceitisko produktu vairumtirdzniecībā Baltijā un citās Eiropas Savienības valstīs. Pateicoties pārdomātai uzņēmējdarbībai, profesionālai komandai un mārketinga stratēģijai, uzņēmums ir veiksmīgi audzis un attīstījies.

UNIFARMA zāļu lieltirgotava ievēro labas zāļu izplatīšanas prakses principus un pamatnostādnes. Atļauja zāļu izplatīšanai vairumtirdzniecībā Nr. L00016.

Mūsu misija

Nodrošināt zinošu sadarbības partneri saimnieciski izdevīgāko, drošāko un kvalitatīvāko zāļu, farmaceitisko produktu un uztura bagātinātāju izplatīšanai Baltijā un citās Eiropas Savienības valstīs.

Nākotnes vīzija

Būt starp piecām lielākajām zāļu lieltirgotavām Latvijā, pārstāvot pasaulē vadošās farmaceitiskās rūpnīcas Baltijas valstīs.

Mūsu vērtība

Sadarbība ar pieredzējušiem farmācijas speciālistiem.
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu tās lietošanas pieredzi un optimizētu darbību. Turpinot pārlūkprogrammas sesiju vai nospiežot pogu “Es piekrītu”, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.