Jaunumi

CPHI WORLDWIDE 2018

Unifarma SIA piedalījās izstādē CphI worldwide 2018, kas norisinājās izstāžu centrā IFEMA, Madridē Spānijā no 2018. gada 9. – 11. oktobrim.

Vai nepaguvāt ar mums satikties izstādes laikā? Nelaidiet garām savu iespēju iegūt labu biznesa partneri!

Lai sazinātos ar mums un nosūtītu savu pieprasījumu, lūdzu, izmantojiet mūsu mājaslapas saziņas veidlapu. Vienkārši noklikšķiniet uz saites  http://www.unifarma.lv/lv/kontakti/kontaktforma zemāk!


Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu

14.09.2018. līgums Nr.SKV-L-2018/155 par atbalsta saņemšanu komersantiem.

 

SIA UNIFARMA svin 15 gadu jubileju!

15.03.2015.

 

 

Unifarma piedāvā jaunu produktu līniju "Unifarma Herbals"

 

Ājurvēdas formula svara mazināšanai

Arvien vairāk cilvēku izrāda interesi par Ājurvēdas mācību, jo katra personīgā pieredze jau rāda, ka medikamenti bieži vien nepalīdz novērst patiesos cēloņus, bet ir arī kaitīgi un nodara daudz posta cilvēka organismam.

Izmantojot Ājurvēdas  metodes, iespējams atjaunot ķermeņa funkcionālās spējas, uzlabot vielmaiņu, regulēt ķermeņa svaru, uzlabot ķermeņa tonusu, uzlabot ādas, matu un nagu izskatu, kā arī mazināt novecošanās pazīmes. Citiem vārdiem – Ājurvēda ir metode, kas palīdz organismam palīdzēt pašam sev.
“Unifarma Herbals” jaunā augu uztura bagātinātāju līnija ir bagātināta ar Indijas augiem katrā tabletē un kapsulā. Visi produktos iekļautie dabiskie augi gadsimtiem ilgi ir izmantoti labas veselības un ķermeņa funkcijas uzlabošanai. Katrs augs ir noderīgs veselībai neatkarīgi no cilvēka vecuma, dzimuma un ķermeņa tipa. Ikviens var gūt labumu no “Unifarma Herbals” augu preparātiem, kas ir bagātināti ar dabas dotām veltēm.
Tagad “Unifarma Herbals” piedāvā arī Ājurvēdisku produktu svara mazināšanai “B-SLIM”.

Lasīt tālāk...

 

Galvenais vīrieša organisma komandieris – galva

Ārsts seksologs seksopatologs dr. Artūrs Vāvere stāsta par biežākajiem seksuālās veselības traucējumu cēloņiem un par to novēršanas iespējām.

– Kas ir erektīlā disfunkcija, un cik bieži tā ir sastopama?
– Erektīlā disfunkcija ir erekcijas traucējumi, kuru rezultātā nevar veikt normālu dzimumaktu. Precīzus skaitļus par izplatību nosaukt nevarēšu, bet kā ārsts varu teikt, ka tā ir samērā izplatīta. Ja skatās uz šīs slimības attīstību laika gaitā, tad agrāk par to vairāk sūdzējās vīrieši pēc 40 gadu vecuma. Mūsdienās ar šīm problēmām arvien vairāk saskaras tikko 20 gadu vecumu sasnieguši vīrieši. Nespēja uzsākt dzimumaktu un pavājināta erekcijas kvalitāte, kas izpaužas kā nenoturīga, ātri zūdoša erekcija un nepilnīga erekcija, – visas šīs problēmas sāk parādīties arvien jaunākiem vīriešiem. Tas rada zināmu satraukumu.
– Kas visvairāk varētu ietekmēt erekcijas kvalitāti?
– Ja skatāmies kopējo situāciju, tad erekcijas traucējumu cēloņi ir dažādi. Tie var būt organiskas dabas: dažādas slimības, piemēram, asinsvadu bojājumi, kas vairāk izteikti vecāka gadagājuma kungiem. Tās var būt dzīves laikā iegūtas muguras traumas. Lielai grupai vīriešu tie var būt dažādi psihogēnie faktori: uztraukums, bailes, nedrošība. Arī medikamentu lietošana var izraisīt erekcijas traucējumus. Tāpat tabaka, narkotikas, alkohols un citi faktori.

Lasīt tālāk...

 
Vairāk rakstu...